15 Şubat 2010 Pazartesi

Çirkin Kadın Kaprisi

Güzel kadının, özel kadının kaprisi az buçuk çekiliyor; "yahu hak ediyor mübarek! katlanacaksın elbet az buçuk bedeline" diyebiliyor bünye..

Ammaaa.... ahanda size çirkin kadın kaprisine Öküz'ce bakış....

Malum.... Memleketim kadın evrimleşmesinin somut neticelerindendir "kapris"...
Biraz o sebeple, biraz da daha asosyal taraf olmam sebebiyle, dvd seyretme, yemek yeme, sohbet etme, sevişme vb davetleri sıklıkla ben yapmak durumunda kalırım.. "Akşam uğrasana, terasta yıldız sayalım/sohbet edelim", "harika bir dvd aldım, hadi çıkartma pijamalarını, atla gel"... "hafta sonu işin yoksa bayıra karşı yatır beni, tırmala beni, kaşı beni" vs.. aklınıza ne gelirse..

%60+ Karavana ihtimali söz konusudur bu tip tekliflerde..

Evet... Tahmin edebileceğiniz üzere, az önce de aynen öyle oldu....(gülme sakın!) Cinleri üçer beşer tepeme çıkartan bir kapris, bütün tadımı kaçıran bir tavır.. yani, off ki ne off!!..... (sanırsın porno film çevirmeyi teklif ettim de ürktü; 'akşam çaya gel' dedim; hepsi o..)

Her neyse... dedim ya "güzel kadınların kaprisi az buçuk çekiliyor" diye...

Ammmmmaaaa....

Ukelalık gibi anlaşılmaz umarım.... Şu çirkin kadınların kaprisi hakikaten mide bulandırıyor be arkadaş...

Şekilcilik kötü şey, farkındayım.. Ama 3 gün önce yanında salyalar akıtan kadın, 2 defa yüz verdin diye d.tü tavana değdirmeye çalışıyorsa da, hakikaten yapacak pek bir şey yok diye düşünüyorum..

Hani "hiç koca g.tüne/başına bakmaz mısın be arkadaş!" gibi bir durum.. 40 numara miyopin olsa, sanırsın klodya şifır!.... Öyle bir kapris yani.. O kırk bin çeşit kompleksi tek vücutta buluşturan kadında, 2 hafta içinde öyle bir öz güven/ukelalık/sallamazlık oluşuyor ki, ne siz sorun, ne ben söyleyeyim..

Bu ne yahu? Nerede manyak var beni mi buluyor; yoksa genel düzen böyle de ben mi farkında değilim? 2 tutarlı davranışınız yok mu sizin?

Vallahi bir daha göstermeyeceğim samimi yüzümü kimseye!(tööbe tööbe)

Not: İşin komik yanı, çirkin kadınlar, güzel kadınlardan daha çok kapris yapıyor sanki.. yahut bana öyle geliyor..

(Mümkünse yalnızca "benim hayatımda şekilciliğe asla yer yok" yahut "hiç benzerlerini düşünmedim"i tereddütsüz söyleyebilenler küfür eder; diğerleri çuvaldızı k.çlarına k.çlarına batırırsa pek sevinirim)

10 yorum:

ESRİK dedi ki...

Rahmetli Anneannem er milletine "Sakın çirkin kadınla evlenmeyin. Huyu bozuk çıkarsa hiç değilse yüzü güzel dersin. Güzel kapris yapınca cilve gibi gelir, çirkin yapınca dünya dar gelir." derdi, onu hatırladım nedense bu yazıyı okuyunca:))

özgün dedi ki...

sen iyi bir gence benziyosun kadın kırk yılda bir egosunu tatmin etmiş hayrına ne olur kaprisini çek sen de :)

not:Başlaycam damaktaki acı tadına hee yaz ya kimseyi umursamasana ne güzel sohbet kıvamında yazıyorduk.

nesobaby dedi ki...

Öküzüm şuursuzum haklısın valla bence de çekilmez mesela benim kaprislerimi kocam o yüzden çekiyor çok güzelim ya dermişim :P Aslında o kapris kadının içsel sorunlarından kaprislerinden kaynaklanıyor da olabilir. Kendiyle barışık güzel bir kadın olsa sana kapris yapmaz gereksiz oyunlarla seni oyalamaz pozitif pembe gözlük bişey olur diye düşünüyorum bilmiyorum yanlış mı teşhisim?

penelope dedi ki...

muhabbete "çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır " adlı asla ve kat'a katılmadığım bir özlü sözle karışayım dedim..

sonra kafası karışmış filozof takliti yaparak: " güzel nedir?kime göre güzel ,neye göre güzel "sorusuna gark edip herkesi ,herkesin nefretini kazandıktan sonra müsadenizle kendi yarattığım şu canavarı hepinizin adına boğmak üzere ayrılıyorum.
hadim değil sana kadınlarla ilgili bişi demek ama iyilik yapmak adına iltifat etme ..en sazan olduğumuz nokta kadın topluluğu olarak,toplucana :))))

Talisman dedi ki...

Neden hoşlanmadığın insanlarla bu kadar uğraşıyosun ben onu anlamıyorum?

Çaylak dedi ki...

Evet çirkin kadın daha kaprisli oluyor diyen guruba benide ekleyin, bu güne kadar bunu gördüm ben.

Leah dedi ki...

Çirkin kadının kapris yapmaya hakkı yok mu ki? Onların da hormonları var, onların da şımarmaya hakkı var, onların da kendini güzel hissetmeye hakkı var. Bi kere kadınsan her şeye hakkın var abi :D Kimbilir onlar da senin gör(e)mediğin olumsuz yönlerini çekiyorlardır, hiç bunu düşündün mü öküzcüm :D

pixie dedi ki...

sen dibinde yağ gibi eriyren kadına ilgi göstermişsen bi tarafı arza değer normaldir...

ve evet doğru analiz çirkin dediin kaprisi bol olur,
sonuc; çekilmez huylu lanet bi insan...

ben genelde tüm hayatlarının acısını çıkarmaya çalıştıklarını düşünürüm...

leb demeden... dedi ki...

"yakışıklıysa erken b.şalabilir. değilse hiç şansı yok çekilmez" demiyoruz ama biz size...

cıksss... katılamadım bu yazıya...

kaprisin sınıfı olmaz. her kadının biraz hakkıdır.

Beauty dedi ki...

heheh! o değil de çirkin kadına giydirirken, çirkin kadını çaya gel diye çağırıp red edilmenin bunca güzel öküzce ifadesi.. çok şahane olmuş! :)