11 Temmuz 2014 Cuma

Rus Turist Nasıl Kaldırılır?

Güney sahillerinden rus turist kaldırmak benim harcım değilmiş aga, 30'larımdan sonra bunu öğrendim ben Alanya maceramdan.

Memlekette bunu beceremeyecek kaç erkek var, cidden merak ediyorum; zira teknik olarak yapmanız gereken tek şey tutup kolundan çekmek... Ama ve lakin, yok... Öküz'ü yine de aşıyormuş mevzu.. Anlatayım bak, belki hak verirsin..

Güney sahillerinden rus kaldırmak için 5 yol var sevgili okur:

a) Ağzını yüzünü kırmalık seviyede yüzsüz, it, onursuz/şerefsiz bir şey olacaksın.... -ki net olarak 'istemiyorum'u duyduğun kadına 15dk sonra(1 bardak daha içince) yeniden yeniden yeniden yanaşabilesin..

Hemen yanımda, kızcağız belki 10 defa çok net reddetti; hala kolundan çekiyor c'mon c'moon diye... 'Adam ol; ne rahatsız ediyorsun gızları!' diye şimdi şişeyi kafasında kırıyorum, az sonra kırıyorum terbiyesiz herifin derken; son çekişinde aldı götürdü kızı :S 

Yahut 'bi şekline şemaline bak; dengin mi la o senin?' cümlesi senin için hiç ama hiç bir şey ifade etmeyecek.. (çok bilmiş okura ek not: özgüvenden çok, 'had bilmekle' ilgili bir şeyden bahsediyorum)

Senin 'merhaba' demeye çekineceğin güzellikte, koy karşına seyret gacıları(-ki pek çoğu ülkelerinde gayet okumuş etmiş şeyler), elin iğrenç ki ne iğrenç adamları tutup tutup kollarından çıkartıyor... Hani eli yüzü düzgün, kaliteli tipler yapsa vallahi gam yemeyeceğim; nasıl leş adamlar aklınız durur... O yılışık/arsız/aç surat ifadelerini bir ömür unutamayacağım sanırm; belgesel çekmelik, cidden akıl almaz, trajik fotoğraflar vardı.. 


b) Yaş, fiziksel beğeni, kilo vss umurunda olmayacak; denk gelene yapışacaksın..

Garson bağırıyor 'abiii dibine kadar girdi, yanaşsana kıza!'.... 

La oğlum aç değilim, açıkta değilim; bu ne lan? İstanbul'da yüzüne bakmayacağım, yahut en pozitif bakışla 'yoklukta gider' diyebileceğim kadına 'sırf tatilde turist kaldırdı' desinler diye mi sokulacağım; tööbe...

c) Pilot moda bağlamış, sabahında seni tanımayacak derecede sarhoş birini rüyayla karışık, ooh sabahlar olmasın(!!)......

Ölü şaapar, hatta tecavüz eder gibi tööbe bismillah.... Hani okuruz ya gazetelerde rus turist sabah yatağında bulduğu adamı tecavüzle suçladı vs diye... Hah işte.... Otele atılan gacıların %90'ı bu modda terkediyor mekanı.... Çok acı......

d) Çok çok(!) marjinal yakışıklı ve/veya şanslı olacaksın..
İlk 5dk içerisinde bir turist 'sen benimsin' diye üzerine atlıyor zaten...

e) 3 Liralık adamlarla rekabet edeceksin.. -ki en çirkini de bu sanırım :S

Büyük konuşmayayım ama; Klodya Şifır gelse, yahut ıssız adaya atacağız / 6 ay elizabeth'e mahkum kalacaksın deseler o ucuz rekabete girmem... Net!! (kadın-erkek ilişkilerindeki şu rekabet mantığını [hatta belki gerekliliğini] hiç anlmadım, hiç de anlayamayacağım zaten)

Yok kardeşim; hiç bana göre değilmiş bu işler.. Ben daha entellektüel, ve yahut 2 taraf da birbirini beğendiği takdirde daha net, daha bodoslama işlerin adamıymışım.. Ekmek dediğin yaptığın yılışıklıkla değil, farkınla/duruşunla yendiğinde güzel... (bknz: züğürt tesellisi)Memleketim tatil cennetlerinde öyle değil; genel mantığı 'ısrarcı olan, yapışan kazanır' gibi düşünebilirsin..

Nasıl iğrenç adamlar o süt gibi gacılara yumuluyor, tutup kollarından götürüyor, aklınız şaşar.. Allah günah yazmasın; sokakta elini uzatsa sıkmayacağın adamlar, her gece senin/benim salya akıttığım gacıların bir yenisiyle oooh sabahlar olmasın takılıyor..

Hayır bir şey değil, mundar ediyorlar.. O adamın şey yaptığı kadın bir daha kullanılır mı be; öğğğkk :S

Rus kaldırmanın ötesinde, rus turist de bana göre değilmiş aga.. O ne öyle, 'biraz zom oldum mu kolumdan ilk yahut en hızlı çekene veririm' bakışı? Nasıl ucuz, nasıl çirkin fotoğraflar şaşarsınız... Sabah güzelliklerinin olanca bilinciyle salına salına yürüyen efendi uslu gacılar, alkolü dayadıktan sonra güle oynaya buram buram çakal bakışlı o bakışlar hakikaten gitmeyecek gözümün önünden.. amsterdam'ın kesik esrar kokusu, antalya / alanya'nın çakal bakışlı memleketim delikanlıları..) ve/veya 150 kiloluk, ter-sakal-pislik içindeki adamların koynuna giriyor... Hiç mi aynan yok, yahut nerenle içiyor da böylesi görmez oluyor gözlerin a kadın!

Iyyyykkk; vallahi kalktı yine midem!! :S

Dur daha bitmedi rus turistler hakkında yazacaklarım.. üşenmez / unutmazsam, 'coming soon' yine..

15 yorum:

Plaza Sesi dedi ki...

ya o rus karılarının eğitim seviyesine sokim afedersin.
Darvinin evrim teorisinin kanıtı şeklindeki kıllı kıllı insanımsılara ağızlaronın suyu akıyo yahuu :S
adamın dili yok diliiii!
Tek anladığı şey beden dili,onunla yetinip sırıtarak kucağa düşüyorlar.
Adam gündüz kebap yapıyo,akşam yıkanmadan o kokuyla mekandan karı kaldırıyo.
Bildiğin sırtına atıp kaldırıp götürüyo.Tanığım ağa (:

Gülni... dedi ki...

Dedik dedik inanmadınız işte yaaa..Rus kızı bir Türk kızı ile hayatta yarışamaz :)Güzellikte tamam on numaralar ama bizde en azından ahlak ve ayna var..
Hoş bu yazı ile senin ne kadar az öküz olduğunu anladım :)

öküz dedi ki...

@PlazaSesi: Götürüyor valla; ben de şahidim.. Çok yazık....

-ki ben daha halk plajına, daha ortaya açık yerlere gitmedim/görmedim(merhaba ben uzaylı prens).. Bölgenin iyi gece kulüplerinde/otellerde dahi ortam buysa, şehir merkezini, plajları, kıytırık diskoları falan mümkünse düşünmek dahi istemiyorum..

@Gülni: Valla yavrucum, 11 numara desek daha bir doğru olacak sanıyorum :)

Ha bir de üzerine alınma ama; o bizimkilerde ahlak var kısmına da pek katılmıyorum Gülnican.. Neler gördü bu gözler....

Mekanizmalar, kafalar farklı çalışıyor sadece... Yoksa o ahlak dediğin şeyde kimse kimseden aşağı kalmıyor maşallah...

mirage dedi ki...

ay ben hiç böyle şeylere tanık olmadım iyi ki denk gelmemişim zaten :S yalnız bir an belki de bu rusun eliti bize gelmiyordur olamaz mı demedim değil. her birinin böyle olması da imkansız. ama geçenlerde bir haber vardı rus kadınlar bir erkeğin birden fazla kadınla evlenebilmesi için lobi oluşturuyormuş ve hükumete baskı kuruyormuş zira yarım adam hiç yoktan iyidirmiş, nüfus azalıyormuş, kadınlar evlenemiyormuş, maddi açıdan zorluk çekiyorlarmış vs. bu durumda da 2 ilgi alaka gördüğü adama hiç yoktan iyidir lan du bakayım alabilcez mi nikaha değer mi diyo olabilirler herhalde. ay türk kadını da şöyle iyi böyle iyi olmuyo ama. bizim tribimizi bilmem napayım!

minik kızıl dedi ki...

abicim onlarda gitmesin ya
mide diye birşey var hem ayrıca memleketlerinde bu kadar mı yokluk çekiyorlar
yalnız herşeye rağmen 'kullanılır mı' nitelemesi hoş olmamış

en iyisi züğürt tesellisi :)

Seyma Tanis dedi ki...

Öküzcüm sen kaliteni belli etmişsin ki zaten :)
Bence bu herşeyden önemli :)

öküz dedi ki...

@Mirage: Aynen öyle anam; tribinizi........
Türk gacısı da ayrıca ömrünü yer adamın..

Elbet kaymak kesim değil bunlar; orası ayrı. Ama bizim orada tanıştığımız her gacı dişçi, kimyager cart curt..

@Kızıl: Hoş olmadı? Bak blogun tepesinde ne yazıyor; öküzün önde gideni :)

acı gerçekler; züğürt tesellisi tabi bir yerde :)

@Şeyma: Kalite? Night club'da o salyaları akıtmayaydım iyiydi...

Şlıp şlıp....

Seyma Tanis dedi ki...

O kadar mükemmel olmanı da beklemiyoruz :)
Sonuçta kim kusursuz ki yani o hatunları görüp öyle tepki vereyeni getir bana :D

xCoach Incompréhensible dedi ki...

bi ara hatırlatın da Side'de, St. Petersburg'da nasıl beyaz geceleri reanime ettiğimizi anlatayım Rus halterci bey ile...

ah mazi...

Dördüncü Tekil Şahıs dedi ki...

Ayy benim de midem kalktı yaa.
Yalnız mundar ediyolar kısmında koptum :D
Gözümde canlanan tipler hanzo tipler oldu. Doğru mu acep :D
Ayrıca doğru yoldasın bence Öküz. Takdir ettim seni :)

Beauty dedi ki...

yahu bu blogun en sevdigim kısmı su yorum ve cevaplar kısmı.. öküzovski, bazen senin postlardan daha iyi muhabbet dönüyo :P

Ha bu arada, Kuzey Avrupa insanı daha hoş. Soğuk moguk ama artık ısıtmasını da siz biliniz. ehi.

öküz dedi ki...

@XCoach: Euehue :) allah cezanı vermesin :))

@DördüncüTekilŞahıs: Hanzo demeyelim; neticede bölgenin en lüks gece kulübünde yaptım bu gözlemleri.. Erenköy arsızları belki... Hanzo değil de, 'aç şerefsiz' daha doğru belki..

@Beauty: Aynen katılıyorum; Hollanda'da gördüğüm hatunlar hepiciğini 4e 5e katlar... Lakin sorun şu ki; o memleketlerin adamı/kadını güzel; yani rekabet şansı pek yok...

Hayat İzlerim, Kitap Sesleri dedi ki...

Alanya ve Antalyada gece hayati bu yüzden berbattır. Alanya tabii bir tık önde. Ayrıca Alanya benim hiç sevmediğim Antalya ilçelerinden biridir. 😊parasına başka hiç bir şeyi olmayan insan cennetini zira 😊

öküz dedi ki...

@Hayatİzmerim: Öyle demeyelim yahu; cıbıl rus gacıların hatrına demeyelim en azından :)

Kahrolsun beyaz gömlekli, çakal bakışlı memleketim ucuz çapkınları diyelim..

Medeni Bekar dedi ki...

:))).Türkmen güzeli ama pavyon gülü bir kizarkadaşı vardı üniversitedeki bro lardan birinin vakti zamanında.
Yoldan geçen en kaybeden abilerden birini gösterdim "şu leş ötesi abinin yaladığı elmayı ısırır mısın?" dedim" "öyyyk! O ne yaa dedi" e her gece kızı konstan alıyorsun sanki normal iş çıkış gibi sonra öpmelere doyamıyorsun ya" dedim.
Ayrılmadı ama "senin yüzünden en olmadık yerde aklıma geldikçé fb-gs derbisi düşünüyorum" dedi. :)
Simdi farkettim de Nargile kamu spotundan da telif hakkı mı isterim.