2 Haziran 2010 Çarşamba

Bu Caponlar Seviyor Beni Yahu

Karşı masamdaki 4 capon kızdan 3'ünün, tüm yemek boyunca öküüüzler gibi bakmasıyla teyid ettim bunu. Dördüncü de bakacaktı aslına; da, arkası dönüktü işte.... kısmet ;)

Bayaadır iş haricinde insan içine çıkmdığım, ve yine bayaaaaadır kimsenin ilgili bakışlarına muhattap olmadığım için, pek değişik geldi bünyeye.. Böyle şeyler vardı değil mi hayatta? Gençler birbirini kesip dururlardı rafların/masaların arasından.. Ben yapamazdım gerçi.. Bir dönem niyet etmişliğim var allah için; hakkımı yemeyin.. de.. kısa sürmüştü işte... // Söylemiştim; beceriksiz birşeyim ben... Bakmayı geçtim; bakıldığımı bile farketmem sıklıkla..(eski bir kız arkadaşım derdi, "körsün; ama iyi ki körsün" diye.. anlamazdım o vakitler; varmış bir bildiği.. bahsi geçen caponları da bir başkasının uyarısıyla farkettim zira)

Aslına bakarsanız caponlara karşı özel bir ilgim de yok.. eskimo, afrikalı, güney amerikalı, zenci, aborjin falan(yok lan, zencileri ayırayım.. onların durumu farklı) ... diğerlerine bakışımdan hemen hiç farklı değil durum(why not? tabakta çeşit olsun)..

Ama... bimukabele efenim.. koltukları kabarttınız; sevindirdiniz gariban Öküz'ü.. Küçük meme/popo, ultra sıska bünye ve çirkin suratlar şeklen çok cazip değil gibi görünse de; yemekten önce, hiç de fena değil gibiydi damakta bıraktığınız aroma...

"Meraklı bünyelere özel bir spes(i)yal" diyelim ;) ........ Capon eti:P

10 yorum:

Pixie dedi ki...

Ahaha bari bok atma be küçük meme çirkin surat falan hatunlar egonu okşamış işte daha napcaktı :))

öküz dedi ki...

@Pixie: B.k atmıyorum yahu:) Allah razı olsun; ego pompaladılar bünyeye.... Seviyorum ben caponları..

Lazanya dedi ki...

niresii orasıı bende gidiyim :) heuhe

Peren dedi ki...

meğerse arkadaki adamı kesiyolarmış. gözleri de küçük ya onların. seçememişsindir. :PP


blog da çok güzel :) takip ediyodum ama çekinmekten yorum yazamıyodum. cesaret geldi birden. artık utangaç değilim. sirkelendim. elma sirkesi iyi oluyo. :((

öküz dedi ki...

@Lazanya: 2-3 capon göz kırpmış... çok mu görüyorsunuz yahu? :)

Onlar benim.... Hepsi benim! :P

@Peren: Halt etmişsin sen.. bayaa bayaa baktılar uzuuun uzuunn... De bende iş yok tabi; gidip "merhaba gızlar, ben Öküz" diyebileyim/demeyi akıl edebileyim..

Tenk yu babe ;)

penelope dedi ki...

ben sonunda yattınız sandım..cümle sanki ..öyleydi sanki bee..

internatıonal öküz:))varya bakmadım akmadım diyosun da muhterem bi de baksan napıcan bilemıyorum...o gözler fıldır fıldr projektörr gibi maaşalahh kim baktı kim süzdü nasıl da farkediyo..hadi şimdii cool öküz olma bee bakmışın işte sende..yer miyiz biz..bak tabii helal olsun..kız arkadaşta körsün demiş te o kör bence saman altıından su yürüttüğünü görememiş..
ahhaahhhh (kötü kadın suzan avcı gülümsemesiylen saygılar efem)

Azze dedi ki...

uuu beybi,
artık dünya malı bir öküzsün, dikkat etmen lazım davranışlarına.
traşsız gezme, ütüsüz giyme, kesenleri mutsuz etme, bi bakış bi tebessüm esirgeme.
hadi bakalım :)

öküz dedi ki...

@Penelope: Gözler fıldır fıldır; orası kesin... meme-popo kaçırmaz kolay kolay.. bakamasa da; farkeder en azından..

2tip erkek var: biri 300mt'den memeyi farkeder, ama yaklaştıkça gözleri kaçırır... diğeri 3mt'den anca görür; ama eşşşşşekler gibi içine düşer...

Öküz'ün hangi gruba girdiğini belirtmeme gerek var mı?

@Azze: 1 haftalık sakallarıyla fena utandırdın bak Öküz'ü:P Haklısın ama; şu ekim ayı gelsin... toparlanacağım yeniden; söz:)

Anarşik ninja dedi ki...

caponları benim kadar sevemezsin öküz. güzel çirkin ayırmam ben gönder gelsin elinde varsa , capon olsun yeter :D

öküz dedi ki...

@Anarşik Ninja: Paylaşsak? :P

Paylaşımcı biriyim ben; 1 sana, 2 bana ;)