2 Ekim 2015 Cuma

Lingam Masajı & Yoni Masajı

Memleketim dingo sevişgenlerinin muhtemelen bihaber olduğu tantrik eğlencelerden, Lingam ve Yoni masajlarından bahsetmek istiyorum bugün sizlere..

'Çok meraklı' değilseniz konu hakkında geniş ve yeterli doküman bulmanız pek mümkün değil; ama ve lakin Öküz pazarlama, danışmanlık AŞ hizmette yine sınır tanımıyor; Yoni'yi alana, taçsız kral pele, bekenbaurer, nadya komanaççinin bizzat tercihi Lingam'ı yanında beleş veriyor!

Yavrucum, dur otur.. Atlama hemen 'vihuu yeni bir şey keşfettik!' diye bir şey yok; mevzu hem çok farklı, hem çok bizden aslında...

Uzun süreli cinsel uyarımı(cinlerle ilgili; üç harflilerle), beklentisiz sevgiyi, mutlak güveni, mutlak aşkı, mutlak teslimiyeti, mutlak mutlak mutlak mutlak içeren, oyşşş içleri böyle bir acayip yapan bir zamazingodan söz ediyoruz..Burada size röpteşambırımı çıkartıp gösterecek halim yok elbette; kaynak da paylaşmayacağım, meraklısı / hek edeni zaten bulur kendince bir şeyler.. Öncelikle merak uyandırmak amacım; belki 3-5 yaramaz yeni bir şeyler öğrenir. Sonra, samimiyetle ilgilenen 'düzgün' insanlara, kendimce bildiklerimi aktarmak; zira mevzunun özünü algılamam, benim gerçekten uzun zamanımı almıştı.

Memleketim patlama odaklı sevişgenlerinin anlayacağı bir şey değil bu bahsettiğim oyunlar; çok reca edeceğim, bi uzasın onlar blogdan.. Diğerleri... Gelin yamacıma.

Bilhassa siz, 'sadece ve sadece partnerinin aladığı hazza odaklanan; o hazla mutlu olan / uçuşa geçenler'..

Aynı zamazingonun kadına yapılanına Yoni, erkeğe yapılanına Lingam diyor bu gavurlar.. Sıradan masajlardan kritik bir farklı var; ama algılamak biraz zaman alıyor..

Gerek Lingam, gerekse Yoni masajları, şeklen öyle görünse de, mutlu son odaklı yapılmıyor aslında. Yazarak ifade etmesi güç, fakat 'mutlak aşk, güven, beklentisiz mutlu etme çabası' vs kalıplarına odaklanın; canlanacaktır zihninizde bir şeyler..

Partnerinizin de mevzu hakkında fikir sahibi olması süreci elbette kolaylaştıracaktır; ama temel masaj mantığını bildiğiniz taktirde, yalnızca önceki paragrafta yazdığım kelimelere odaklanarak dahi iç güdüsel olarak yapabileceğiniz bir masajdan söz ediyorum. Yapay, hissedilmeden - kafada tereddütlerle yapılacak bir şey asla değil.

Beklentisiz mutlu etme çabası, beraberinde dokunmaktan alınan keyfi, akıp giden saatlerin farkında dahi olmamayı, partnerinin göz kapaklarındaki huzurla peş peşe ruhsal orgazmları beraberinde getiriyor..

Ayrı şekilde bekentisiz mutlu etme çabası, 'hazır ol!' da mıyım değil miyim, ne aşamadayım, uzun sürse ayıp olur mu, nasıl görünüyorum endişelerini de ortadan kaldırıyor..

Beklentisiz ve güvenle paylaşılan hisler de, beraberinde saatler süren unutulmaz anlar getiriyor..  Denemediyseniz, tavsiye ederim..

Hadi herşeyi devletten beklemeyin; gerisini de siz araştırıp öğrenin ( dikkatim dağıldı :S )..6 yorum:

la vie en rose dedi ki...

Merhaba sizi takip ettim ama bolggerda yeniyim yardimci olmak için sizde takip ederseniz sevinirim ��http://lavvienrose.blogspot.com.tr

Beauty dedi ki...

takibe takip aşamasına gelmiş öküz. :D

Beauty dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Butterfly'ınız dedi ki...

hmmm merak ettim :)

Ucan Karavan dedi ki...

Ohooo... Öküzcanım sen cinselliğin içine de aşkı oturtmuşsun ya valla helal.. dünya birbirini yiyooo birilerimiz dünyayı gezmekten birilerimiz her çiçekten bal toplamaktan vaz geçio. Hop bi bakmışız hepimiz sadece birini beklentisiz sevmek istiyoruz.
Tez zamanda bu masajları beklentisiz şettirceğin biri olur inşallah!
(ne diyorum lan ben:s)

xCoach Incompréhensible dedi ki...

ahahhha.
beni de takip et beybi.

O diil de ben sana bi ara bi masajdan bahsediim.
uçuruyo :P


xoxoxoxox