19 Mayıs 2015 Salı

Bekar Anneler

İlgimi çeken, asıl hedef pazarımdaki bekar ve genç hanımlar böylesi umursamazken, taze boşanmış ve bekar anneler arasında bu kadar popüler olmamın bir mantığı, bir açıklaması olmalı..... Ama ne?

[ yazıp da yayınlamadıklarımdan ]

6 yorum:

Beauty dedi ki...

çünkü yaşlısın :)

ıkıntı dedi ki...

Eğer hedefinde 17-18likler yoksa, makul olarak 20lik genç hanımları hedeflediysen,yaşlılıktan(gerçi senin yaşını da tam bilmiyorum bir yazına istinaden 30 sanıyorum) değildir o. 20-29 arası kadınlar 5-10yaş büyüklerden hoşlanır genellikle.

Şahsi görüşüm şöyle:Bekar anneler tecrübeleri sonucu ince eleyip sık dokurlar. Hani sütten ağzı yanıp yoğurdu üfleyerek yemek vardır ya öyle. Ben onları şeye benzetiyorum, ormanda yiyilebilecek kökler ve mantarlardaki canlılar.O canlılar yiyorsa zehirli değildir denir. Bekar annenin sorumlu olduğu bir de çocuk vardır, risklere bodoslama atlamaz, kısa süreli ilişkilerinde bile en iyisini,güvenilirini, zehirsizini seçmek zorundadır. Gördüğüm kadarıyla senin işine yaramasa da seni onurlandırıyorlar. ya kendini hedef kitlene göre değiştireceksin ya hedefinde olduğun kitleyi öpüp başına koyacaksın ya da seni olduğun halinle kabul edecek genç bekar hanımları bekleyeceksin :)
Maalesef herşey gönlümüze göre olmuyor, keşke olsa...

BANU YANDANGEL dedi ki...

"Yazıp da yayınlamadığın " zamandan yayınladığın bugüne kadar durumlarda bi değişiklik yok ha?
B PLANI 'na geç :)

Öküzün Önde Gideni dedi ki...

@Beauty: Halt etmişsin sen (!!)

@Ikıntı: 5-10 değil de, 10-15 desek? Olmoor mu?
'seni olduğun halinle kabul edecek genç bekar hanımlar'... bütün mesele burada zaten :)

@YandangelBanu: B panım yok ki :S

Bekar İkizannesi dedi ki...

Seni Hank Moddy'e benzetmeye başladım... Bknz:californication. Orada bu abi her kadını dinliyor, anlıyor, anlamaya çalışıp değer verdiğini hissettiriyor. Erkek , koca ,ex vs. den kazık yemiş,tecrübe etmiş kadınlar bu Değeri anlıyor. Bekar ve Gençler ise daha tatmadıkları bu acı gerçeklerden dolayı onlara köpek çeken erkeklerin Peşine takılıyorlar. Zamanında biz bekar annelerin yaptığı gibi...

Super Bekar Anne dedi ki...

Tövbe de la..