15 Aralık 2010 Çarşamba

İstemiyorum Ama Gitme....

Sokacam arkadaş bu kadıngillerin anlamsız saçmalıklarına!

"İstemiyorum, ama gitme" ne lan!! ? Psikopat mısınız yahu; oyun mu oynuyorsunuz Öküz'le? Matrix'te falan mıyız; nooooluyor aq??

Türkçe değil mi yahu bu söylenenler? "İstemiyorum ama gitme" de ne olii? 40 Gün düşünse anlam veremez ki Öküz buna!


Neden bu kadar dolambaçlı kadın milleti? Neden hiç birşeyi olanca saflığı, netliği, açıklığıyla yaşayamıyor.. Madem olanca kırılmışlığına rağmen yine de istemiyorsun gitmemi, neden "bir yanım çok kırıldı; ama diğer yanım seni hala istiyor"u söyleyemiyor şu bünyen?? Neden açık olmaktansa, her seferinde erkeğinin beynini z.kip duruyorsun bu tip "tilt edici / mavi ekran çıkartıcı" cümlelerinle..

Lafa geldi mi edebiyat profesörü kesilmiyor musunuz, pis entelgiller??... Ayşe kulin, aşk, mevlana falan... ha?? (bak yeni kitabı çıkmış; koşun, alın hadi! tatlı su entelleri sizi..) Bu mu yahu derdinizi anlatabilme kapasiteniz? Bunlar mı günlerce düşünüp/kurup paylaşabildiğiniz kelimeler?

Mesele "istiyorum" yahut "istemiyorum"da... Ötesi/berisi yok..
"İstemiyorum"un pazarlığı olmaz; aklı başında / adam olabilmiş bir erkek, alır ceketini çıkar...  "İstiyorum, ama.." nın üzerindedir asıl mevzu... Oturulur, konuşulur enine boyuna; açık oturum yapılır gerekirse.... Ucu açıktır çünkü.. Kimse kapatmamıştır mevzunun üzerini..

Off be anacım; ne olur daha net / daha yalın yaklaşsanız şu hayata? Ne olur hissettiklerinizi "karşınızdakinin tepkilerine göre" paylaşmasanız? Çok mu şey istiyorum?

[Arşivden]

14 yorum:

MERY DAIMON dedi ki...

:) tatlı asabililikler bunlar.. aynı tarzda konuş ve şaşırt ,)

öküz dedi ki...

O asabililikler bana hiç de tatlı gelmiyor be Merycan..

Kafam öyle çalışmaz ki benim; istesem de kuramam o tip "mavi ekran çıkartıcı / tilt edici" cümleler.. Yapmacık olur, çirkin durur...

sakazen dedi ki...

kadının aklı hep karışıktır,birden fazla gereksiz konu meşgul eder zihnini,farklı çalışması farklı bakmasından sorumluluklarına,aklının karmaşasını kelimelere dökemez dökmeye çalışınca da anlamsız cümleler çıkar ve hatta kendisi bile şaşırır çoğu zaman ben ne dedim şimdi diye,kıvırmaya çalışır iyice bulaştırır ortalığı...erkekgillerin durumu farklı her daim,analitik yapınız herşeye net sorular net cevaplar getiriyor..birşeyin tek bir cevabı oluyor doğru ya da yanlış,ama size uygun...
çok anlamaya anlaşmaya çalışma çabası da olumsuz neticelenebiliyor kadın erkek ilişkisinde..birazcık akışına bırakmak gerek belki..çok irdelememek gerek bazen..alışma uyuşma sürecinde çok mavi ekranlar çıkar çiftlerin karşısına..inan en az senin aklının karmaşası kadar partnerinin de karışık şu an...birazcık sabır be öküzcüm...illa bir kolay yolu bulunur anlaşmanın...

Emre Yazıyor dedi ki...

1. Evet çok şey istiyorsun
2. Bununla yaşamayı öğrenmen lazım
3. En iyi yöntem birkaç defa aynı modelde davranışı karşındakine sergilemek. Bu durumda ya yaptığının erkek için abuk olduğunu anlıyor ve olabildiğince net oluyor (bir süre tabii ki), ya da yeni limanlara yelken açmana sebep oluyor.

Depresif Ayu dedi ki...

Hata sende. Daha önce de söyledim sana; doğruyu gör, gay ol diye. Dolambaçlı düşüncelerle, psikopatça oyunlarla uğraşmazsın.

Ayrıca senin gibi önlerden saçı açılmış bir adamın resmini koymanda hemen dikkatimi çekti :)))

homeless dedi ki...

cunkum kadin irki baska bir dali tutmadan elindekini birakmak istemiyor

Talisman dedi ki...

" neden "bir yanım çok kırıldı; ama diğer yanım seni hala istiyor"u söyleyemiyor şu bünyen?? "

Ee anlamışsın ya? Ne artistlik yapıyorsun? :)

küfkedisi dedi ki...

açık açık konuşmayıp bir de sonradan oturup ağlarlar. adamları her lafın altında bişey aramaya iten hemcinslerim gerçekten istemediklerinde de 'adama istemiyorum seni diyorum yapıştı kaldı üstüme' diye feryat ederler. tuhaf varlıklar vesselam.

Adsız dedi ki...

ne varsa erkeklerde var.
istiyorsam istiyorum-istemiyorsam istemiyorum diyoruz ve kendi yollarımıza gidiyoruz.
lol.

Lalehan dedi ki...

Bir kadın olarak itiraf etmeliyim bunu yapıyorum; ancak yine itiraf etmeliyim ki bunu değiştiremiyorum =)
tuhaf birşey..

A-H dedi ki...

tamam kadinlar tuhaf yaratiklarda siz nesiniz kuzum?
kadinlar bu kadar karmasik olduklari halde popolarinin dibinden ayrilmayan siz degilmisiniz ;)
eh sonucta bir alacagin varsa sende oyle yada boyle kabullen artik durumu, soylenmek neden ;)

Pixie dedi ki...

Sadece kadınlara değil hayata dair birşey şu;

Ama'dan öncesi yalan...

:)

Bilge dedi ki...

ERkekte 3-4 hormon var. Kadında 50 hormon. O kadar hormon kimde olsa biraz dağıtır yani. Şaşmamak gerek. :))

Efsa dedi ki...

Bir yerde diyordu ki sevgili öküz;
sana gitme demem ama ne olur gittiğin yerde kalma."

Kadının ki bu hesaptır.